تماس با ما
Cheryl

شماره تلفن : 19183983580

WhatsApp : +8619183983580

Wiki, Inc.

با مردم با صداقت رفتار کنید و آنها را با کیفیت قانع کنید.

  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, عامل, وارد کننده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده, دیگر
مارک های ویکی تعداد کارمندان 20~100
فروش سالانه 2000000-1000000 سال تاسیس 2006
صادرات کامپیوتر 90% - 100%
معرفی

 

چین Wiki, Inc. نمایه شرکت 0

 

ویکی ، Inc در سال 2006 تأسیس شد و بیش از 15 سال بر روی درمان سطح تمرکز داشت.اکنون به پیشرفته ترین شرکت فناوری جهان تبدیل شده است.


ما در زمینه طراحی ، تحقیق ، توسعه و ساخت فن آوری های غوطه وری هیدرولیکی ، نانو کروم ، برقکاری ، کروم حرارتی و چاپ انتقال حرارت تخصص داریم.


تیم حرفه ای تحقیق و توسعه ، تولید و فروش ما ، با مأموریت "تمرکز" ، "حرفه ای" و "فداکاری" ، محصولات متنوعی را تولید کرده است که تقاضای بازارها را برآورده می کند.محصولات ما 75٪ از بازار جهانی را پوشش داده است.


ویکی ، وارزاز محصولات "با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش خوب" نام خوبی دارد.ما سفارشات OEM و ODM را می پذیریم ، تاکنون در بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، آلمان و غیره نمایندگان مارک مستقل خود را داریم.


ما صمیمانه از مشتریانی از سراسر جهان استقبال می کنیم که به ما بپیوندند ، در مورد فن آوری با ما بحث کنند و از ما بازدید کنند.

 

تاریخ

چین Wiki, Inc. نمایه شرکت 0

این شرکت بیش از 14 سال دارای فناوری تصفیه سطح و تجربه توسعه بازار است و در زمینه فناوری انتقال آب و فناوری پاشش دستاوردهایی را به دست آورده است. از نظر فناوری انتقال آب ، شرکت ما نه تنها قالب های مختلف اثر ABS ، فیلم انتقال آب را با الگوهای مختلفی مانند دانه چوب ، دانه فلزی ، دانه مرمر ، دانه فیبر کربن ، دانه شعله ، دانه حیوانات ، الگوی جمجمه ، استتار ، فیلم الگوی گل و غیره همچنین یادگیری فن آوری چاپ انتقال آب را ارائه می دهد. از نظر فن آوری پاشش ، شرکت ما نه تنها دستگاه های سمپاشی بلکه از عوامل شیمیایی نیز پشتیبانی می کند. مشتریان می توانند انتخاب کنند و یا آمادگی نمایندگان خود را انتخاب کنند. همه ساله مشتریانی از سراسر کشور برای شرکت در آموزش های فنی می آیند. شرکت دائرopالمعارف ما ، یک همکاری ، دوستان مادام العمر را انتخاب کنید.

سرویس

خدمات ما

 

ما مطابق شکل زیر کلیه چاپ انتقال آب و محصولات پوشش نانومتر را تولید و ارائه می دهیم.
- فیلم هیدروگرافی PVA
- فیلم چاپ انتقال آب
- فعال کننده
- جوهر
- پایه اولیه / رنگ / لاک
- کت شفاف بالا (روغن PU)
- دستگاه WTP ، دستگاه چاپ هیدروگرافی
- فرآیند چاپ انتقال آب (فرو بردن هیدرو)
- سرویس فناوری و آموزش
- پوشش نانومتر ، اسپری کروم

تیم ما

چین Wiki, Inc. نمایه شرکت 0